Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty niezbędne do utrzymania higieny i czystości w każdym środowisku, na każdym stanowisku pracy,
i w każdej branży.

Naszym celem nie jest wyłącznie sprzedaż i dostarczenie towarów do Państwa, ale znalezienie takiego rozwiązania, które przyniesie Państwu pełną satysfakcję, ograniczenie kosztów poprzez optymalizację zużycia produktów oraz stałe doradztwo. Dlatego przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt celem dobrania odpowiedniego (z naszego doświadczenia) produktu do Państwa potrzeb.

Oferowane produkty:

eco-lucart-1500-natural strong-3800-joint strong-pertutto

Czyściwa

Oferowane przez nas czyściwa pogrupowane są następująco:

  • Czyściwa celulozowe Strong Lucart (białe i niebieskie) - Czysta celuloza o najniższym stopniu pylności
  • Czyściwa Eco Natural (beżowe) - W pełni ekologiczna celuloza odzyskana z opakowań Tetra-Pack porównywalna jakością do marki Strong Lucart.
  • Czyściwa Eco Lucart (78 % białości) Wysokiej jakości produkty makulaturowe z certyfikatem Eco Label.
  • Czyściwa Premio (niebieskie) - Produkty z wysokiej jakości wyselekcjonowanej makulatury o niskim stopniu pylności i wysokiej chłonności.

 

strong-50-jointeco-80-jointpremio 80 joint green

Podkłady Medyczne

Podkłady medyczne oferowane przez naszą firmę, jako jedyne w Europie w większości asortymentu nasączone są antybakteryjnym, nieuczulającym środkiem wyprodukowanym z naturalnych składników. Preparat ten nie pozwala bakteriom przedostać się na kozetkę, co zapobiega przenoszeniu bakterii z pacjenta na pacjenta.

 

eco-lucart-natural-135-jointstrong-70-jointstrong-poly-107

Ręczniki w roli

Wszystkie ręczniki w roli w naszej ofercie posiadają wyjmowaną tuleję, a zatem przystosowane są do dozowników z systemem centralnego dozowania. Ręczniki w roli pogrupowane są następująco:

  • Ręczniki w roli celulozowe Strong Lucart (białe i niebieskie)
  • Ręczniki w roli Eco Natural (beżowe)
  • Ręczniki w roli Eco Lucart (78 % białości Eco Label)

 

strong-z-no-clogeco-cstrong-z4

Ręczniki składane

Ręczniki składane znajdujące się w naszej ofercie, to produkty wysokiej jakości. Szczególny polecenia jest produkt Strong Lucart Z4 – czterowarstwowy bardzo miękki i bardzo chłonny ręcznik. Ponadto uwadze polecamy ręcznik Strong Lucart Z No clog , który może być wrzucany do toalet i nie powoduje ich zapychania się oraz Eco Natural Z – ręcznik z ekologicznej celulozy, który sprosta potrzebom klientów lubiących wysoką jakość za rozsądne pieniądze.

 

strong-select-4strong 8.3 comfortpremio 8.2 nature

Papiery toaletowe w małej roli

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres małych rolek papieru toaletowego, różniącego się od siebie jakością użytego materiału, tłoczeniem, ilością warstw, długością, sposobem pakowania i nasączenia tulei środkiem zapachowym. Tak bogata oferta pozwoli z pewnością dobrać odpowiedni do Państwa potrzeb produkt.

 

lucart eco 150strong-ci-jumbo-180eco-ci-200

Papiery toaletowe Jumbo

W tej kategorii znajdą Państwo papiery toaletowe przystosowane do przemysłowych podajników Mini i Maxi zależnie od średnicy. Papiery Jumbo proponowane przez naszą firmę posiadają tuleje o średnicy 7,6 cm. Dzięki temu pasować będą do każdego podajnika, niezależnie od producenta.

 

eco-ci-230istrong-ci-230i

Papiery toaletowe w listkach

Papier toaletowy listkowany, to rozwiązanie pozwalające wydajniej korzystać z papieru toaletowego, a co za tym idzie – znacznie obniżyć koszty. Papier toaletowy w listkach szczególnie polecany jest do dużych firm i instytucji zatrudniających dużą ilość pracowników.

 

bioactive-fascettatobioactive-ci-8bioactive-230i

Papiery toaletowe Bio-Active

Bio-active: pierwszy biologicznie aktywny papier toaletowy Papier toaletowy Bio-Active jest produkowany przy użyciu technologii BATP®. Polega ona na dodaniu naturalnych mikroorganizmów do produktu, które powodują:

  • eleminację nieprzyjemnego zapachu,
  • eliminację problemu blokowania się rur,
  • zredukowanie lub eliminację potrzeby opróżniania szamba i podłączenia studni do kanalizacji

Naturalne mikroorganizmy dodane do papieru toaletowego pozostają nieaktywne do czasu zetknięcia się z dużą ilością wody, np. podczas spłukiwania WC. Specyficzne testy toksykologiczne pokazują, że mikroorganizmy zastosowane przy użyciu technologii BATP® nie podrażniają skóry, oczu czy miejsc intymnych. Technologia BATP® jest całkowicie zgodna ze środowiskiem i nie zmienia jakości produktu.

 

eco-natural-126tsstrong-133teco-233t5

Serwetki Gastronomiczne

Serwetki gastronomiczne to białe jedno lub dwuwarstwowe serwetki w różnych wymiarach, również pasujących do podajników gastronomicznych. Znajdą tu Państwo również serwetki Eco Natural wykonane w nowej technologii odzysku włókien celulozowych z opakowań typu Tetra-Pack.

 

strong-velineeco-fazzoletti

Chusteczki

W tej kategorii znajdą Państwo czterowarstwowe chusteczki kieszonkowe wysokiej jakości oraz pakowane w kartonik chusteczki dwuwarstwowe.

 

 

carta-a-seccocoprisedili-igienicisacchetti-per-assorbenti

Pozostałe produkty

W tej kategorii znajdą Państwo produkty typu podkładki na deski klozetowe, torebki na odpady związane z higieną osobistą.

 

 

portarot-haccpdispenser-saponedozownik-jumbo-mini

Dozowniki

Wśród dozowników znajdą Państwo urządzenia do wyposażenia toalet, gabinetów lekarskich, kosmetycznych, fryzjerskich czy stomatologicznych, ale również warsztatów samochodowych czy przemysłowych miejsc pracy. Szczególnej uwadze polecamy linię dozowników z serii HELIX, która kompatybilna jest z dozownikiem HYGENIUS HANDS z linii System HYGENIUS Matic.

 

dozownik-hygeniusdozownik-hygenius-toilethygenius-natural-620

System HYGENIUS Matic

System Hygenius Matic – to urządzenia służące do listkowania ręczników w roli oraz papieru toaletowego. System ten pozwala kontrolować, a w zasadzie ograniczać zużycie, co w konsekwencji przynosi znaczne oszczędności. W ramach systemu Hygenius Matic dostępne są cztery rodzaje ręczników w roli oraz dwa rodzaje papieru toaletowego.

 

mop-bz-kmop-micromop-mikro

Mopy

Oferta mopów profesjonalnych proponowana przez Higienicus, jest bardzo bogata i konkurencyjna. Znajdą tam Państwo mopy płaskie o szerokości 40 i 50 cm, zarówno kieszeniowe i na „ucho” ale również mopy sznurkowe o różnych gramaturach. Mopy nasze wykonane są z bawełny lub mikrofazy, a ich produkcja odbywa się w Europie. Wedle życzenia możemy umieścić na nich logo Państwa firmy.

 

ręczne 1ręczne 2ręczne 3

Sprzęt ręczny

W tej kategorii znajdą Państwo wózki do sprzątania, stelaże i kije do mopów, ściągaczki podłogowe i okienne, kije teleskopowe, ścierki i inny sprzęt niezbędny do wykonywania ręcznych prac porządkowych.

 

clinex-lcdcleanersanitex

Chemia Profesjonalna

W naszej ofercie występuje kilku dostawców chemii profesjonalnej. Spowodowane jest to naszą chęcią dostarczenia Państwu rozwiązania na każdy problem w tej dziedzinie. Oferowana przez nas chemia została sprawdzona w działaniu i z pewnością jest godna polecenia.

Dzięki uzupełnianiu się wzajemnie ofert różnych producentów, jesteśmy przekonani, iż Państwa problem rozwiążemy szybko i przede wszystkim skutecznie.

sklep on-line

Wkrótce otwarcie
sklepu on-line